Proponowany przez nas wypoczynek dla dzieci i młodzieży ma charakter rekreacyjny, dlatego nastawiamy się na zapewnienie uczestnikom jak największej ilości frajdy, zabawy i przyjemności. Ze względu na specyfikę tego rodzaju aktywności, kładziemy nacisk na naukę samodzielnego obsługiwania swojego wierzchowca, doskonalenie równowagi i dosiadu oraz samodzielnego panowania nad zwierzęciem.

 
Obozy organizowane są przez gospodarstwo specjalizujące się w hodowli koni, więc jeśli czerpiesz radość nie tylko z jazdy, ale też z innych aktywności w końskim towarzystwie, a sama obecność w stajni nie jest dla Ciebie przykrym obowiązkiem, tylko przyjemnością – to jest to obóz właśnie dla Ciebie!
 
Uczestnikom obozów zapewniamy: 7 noclegów, całodobowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację), zajęcia teoretyczne (zawsze przypominamy zasady BHP!), 2 lekcje jazdy konnej dziennie, animowanie gier i zabaw integracyjnych oraz stałą opiekę wychowawcy. Ponadto w trakcie obozu będzie organizowana sesja zdjęciowa z końmi. Zachęcamy więc do zabrania ze sobą przebrania na tę okazję o dowolnej tematyce!
 
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Staramy się być elastyczni i dostosowywać się zarówno do oczekiwań jak i możliwości każdego uczestnika indywidualnie. Chętnie zajmiemy się zarówno osobami rozpoczynającymi swoją przygodę z końmi jak i już samodzielnie jeżdżącymi.
 
Uczestnicy powinni zabrać ze sobą: strój do jazdy konnej lub spodnie bez szwów wewnętrznych, rękawiczki, ręcznik, szczoteczkę i pastę do zębów, zapas bawełnianej bielizny na zmianę, ubrania i obuwie na zmianę (na różne warunki pogodowe), ubranie sportowe i buty sportowe, jeden strój przeciwdeszczowy, oraz najważniejsze - DOBRY HUMOR!
 
Terminy turnusów na wakacje 2024:
 
I TURNUS —30 czerwca - 7 lipca
II TURNUS — 7 lipca - 14 lipca
III TURNUS — 14 lipca - 21 lipca 
IV TURNUS — 21 lipca - 28 lipca 
 
V TURNUS — 4 sierpnia -11 sierpnia

VI TURNUS — 11 sierpnia - 18 sierpnia

 

 
Cena za turnus to 1950 złotych dla nowych klientów oraz 1850 złotych dla stałych klientów.  Aby zarezerwować miejsce, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 złotych za planowany tydzień pobytu oraz 500 złotych za dwa tygodnie.
Dane do wpłat znajdują się w zakładce KONTAKT .
Oferujemy też możliwość przyjazdu z własnym wierzchowcem, cena pobytu konia za dobę to 40 złotych.
Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu: 513 090 569.
 
Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Stajnia Borysiuk
Głowne 2,
21-300 Radzyń Podlaski

OBOZY 

JEŹDZIECKIE